Терапевтичне відділення

Войтюк Наталія Володимирівна

Завідувач терапевтичного відділення

Лікар вищої категорії

Войтюк Наталія Володимирівна

Наталія Володимирівна з 2006 року очолює відділення. Вона чудовий лікар, пряма, принципова, справедлива людина. Гарний наставник для молоді, користується заслуженим авторитетом серед колег по роботі та серед населення міста.

Наталія Володимирівна починала свою роботу у 1989 році після закінчення Київського медичного інституту як лікар–ординатор терапевтичного відділення.

Стаж роботи - 31 р.


Садовой Володимир Васильович

Лікар терапевтичного відділення

Лікар 1-ї категорії

Садовой Володимир Васильович

Володимир Васильович закінчив Український державний медичний університет ім. О.О. Богомольця у 1993 році. У тому ж році почав працювати лікарем-терапевтом.

Стаж роботи - 27 р.


Шевченко Алла Михайлівна

Лікар терапевтичного відділення

Лікар 1-ї категорії

Шевченко Алла Михайлівна

Алла Михайлівна закінчила Львівський державний медичний університет ім. Д.Галицького і з 2000 року працює лукарем-терапевтом

Стаж роботи - 20 р.


Жеревчук Ірина Анатоліївна

Лікар терапевтичного відділення

Лікар 1-ї категорії

Жеревчук Ірина Анатоліївна

Ірина Анатоліївна закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова у 2002 році

Стаж роботи - 18 р.


Допомагають лікарям 14 працівниць середнього медичного персоналу, з яких 5 з вищою категорією, 3 з першою та 2 з другою категоріями. Працює також 12 працівниць молодшого медперсоналу. Весь персонал має високий рівень підготовки, що характеризує якісну роботу, чуйність та увагу до пацієнтів.
Відділення має 16 палат, які знаходяться в досить гарному естетичному виді, палата інтенсивної терапії (на 3 ліжка) забезпечена обладнанням для подачі кисню, портативним електрокардіографом, дефібрилятором, електричним аспіратором, має набір необхідних медикаментів для надання допомоги при невідкладних станах.
З діагностичною та лікувальною метою у відділенні виконують пункцію плевральної порожнини.
Широко використовують небулайзерну терапію ультразвуковим інгалятором - небулайзером Омрон.
Допоміжні служби:
- Рентген кабінет, який працює цілодобово;
- Лабораторія – з ургентним лаборантом в нічний час, у вихідні та святкові дні.
Підтримується належний зв’язок стаціонару міської лікарні з міською та районною поліклінікою, з діагностичним центром в плані ретельного і повного обстеження хворих перед направленням в обласні лікувально-діагностичні заклади.
Вже багато років Коростенська ЦМЛ, в т.ч. терапевтичне відділення, функціонує як база інтернатури для підготовки спеціалістів-інтернів з різних медичних вузів України.


м. Коростень, вул. Миколи Амосова, 8. Tел. 4-33-49