Наркологічне відділення

Волківський Анатолій Миколайович

Завідувач наркологічного відділення

Лікар вищої категорії

Волківський Анатолій Миколайович

Анатолій Миколайович працює завідувачем наркологічним відділенням Коростенської ЦМЛ з 1988 року. Грамотний та чуйний лікар. Висококласний фахівець своєї справи.


Кононова Катерина Григорівна

Старша медична сестра наркологічного відділення


наркологічне відділення

Наркологічне відділення Коростенської ЦМЛ було відкрито 30 грудня 1980 року. З 1998 року наркологічне відділення розташоване на І-му поверсі головного корпусу стаціонару.

Хворі отримують комплекс протиалкогольного та протинаркотичного лікування: детоксикаційне, симптоматичне, аверсивне, психотерапевтичне.
Побутові умови в відділенні добрі. Відділення повністю забезпечене м’яким, твердим інвентарем та медикаментами для надання невідкладної допомоги.
В штаті працюють: лікар, який одночасно є завідувач відділенням, старша сестра медична, 7 сестер медичних, 7 молодших медичних сестер. Колектив сформований з висококваліфікованих спеціалістів та однодумців, кожний з яких на своєму місці виконує покладені на нього обов’язки. Всі медичні сестри пройшли відповідну спеціалізацію та мають кваліфікаційні категорії.
В лікувальному процесі в відділенні широко застосовуються як класичні так і сучасні методи лікування алко- та наркозалежних.


м. Коростень, вул. Миколи Амосова, 8. Tел. 4-50-89