Кабінет інфекційних захворювань

РОЗКЛАД РОБОТИ КАБІНЕТУ

Пн Вт Ср Чт Пт 8.00 - 15.00
Сб Нд Вихідний

Щербина Віра Олексіївна

Лікар-інфекціоніст кабінету інфекційних захворювань

Лікар вищої категорії

Щербина Віра Олексіївна

Щербина Віра Олексіївна закінчила Український державний медичний університет ім. О.О.Богомольця у 1981 році за спеціальністю гігієна, санітарія, епідеміологія.
Після курсів спеціалізації та дозволу МОЗ України Віра Олексіївна з 1991 року працює лікарем інфекціоністом Коростенської ЦМЛ. Впрдовж 15 років є лікарем вищої кваліфікаційної категорії.

Стаж роботи за спеціальністю - 29 р.

Кабінет № 206


Кабінет інфекційних захворювань (КІЗ) знаходиться на ІІ поверсі міської поліклініки. КІЗ займається прийомом та диспансерізацією хворих на інфекційну та паразитарну патологію. Станом на 1 червня 2017 року в реєстрі вірусних гепатитів зареєстровано 84 пацієнта. Успішно проліковано та звільнено від вірусу гепатиту "С" 9 осіб. Отримують противірусні препарати 8 хворих за кошти державної програми і частково за власні кошти.

Кабінет інфекційних захворювань займається санацією виявлених бактеріоносіїв, хворих на гострі та хронічні інфекційні та паразитарні хвороби. КІЗ також проводить огляди з відбором матеріалу для бактеріологічної лабораторії.

КІЗ планує і виконує щеплення насаленню (правець, дифтерія, вірусний гепатит "В", грип).

З січня 2016 року КІЗ є кабінетом призначення та видачі антиретровірусних препаратів для ВІЛ-інфікованих міста та району, оскільки ефективна антиретровірусна терапія призводить до суттєвого зниження захворюваності та смертності, пов'язаних з ВІЛ-інфекцією.

Завдяки співпраці з громадськими організаціями Кабінет інфекційних захворювань має можливість безкоштовного швидкого тестування на ВІЛ-інфекцію.


м. Коростень, вул. Грушевського, 7.