Головна Статті Кава подовжує життя?

Кава подовжує життя?

кава Маркус

Люди, що п’ють каву можуть жити довше. Це було висновком численних досліджень в останні роки. Тепер, дослідники вважають, що вони, можливо, виявили один з механізмів, що лежать в основі цієї асоціації.

У новому дослідженні дослідники виявляють запальний процес, який може привести до розвитку серцево-судинних захворювань у період більш пізнього життя. Вони також виявили, що споживання кофеїну може протистояти цьому запального процесу.

Провідний автор Девід Фурман, доктор медицини  Інституту імунітету, трансплантації та інфекції в Стенфордському університеті в Каліфорнії, і його колеги недавно повідомили про свої висновки в журналі Nature Medicine.

Кава, чай, енергетичні напої і шоколад є найчастіше споживаними продуктами харчування, які містять кофеїн, речовину, що стимулює мозкову активність і здібності. Однак, щодо кофеїну, то він має більше властивостей, ніж просто заряджати ранковою енергією. Ряд досліджень показав, що регулярне споживання кави може збільшити тривалість життя. Одне дослідження, опубліковане в 2015 році, наприклад, виявило, що любителі кави, які вживали від однієї до п’яти чашок в день, мали більш низький ризик смертності, ніж люди, які не вживають каву взагалі.

Тепер Фурман і його колеги кажуть, що вони можуть вказати один аспект, за допомогою якого споживання кофеїну збільшує тривалість життя, і це може відноситись до його протизапальних властивостей. Для їх дослідження вчені спочатку вирішили з’ясувати, які запальні процеси можуть призвести до поганого здоров’я серця у старшому віці.

Команда проаналізувала дані когорти Стенфорд-Еллісон, у тому числі одну групу здорових дорослих віком від 20 до 30 років та одну групу здорових дорослих людей віком 60 років і старше. Після оцінки зразків крові кожного учасника, дослідники визначили два генних кластера, які були більш активовані в старшій групі. Вони виявили, що ці кластери генів були пов’язані з виробництвом IL-1-бета, типу, що забезпечує циркуляцію запального протеїну.

 

Висока активність генного кластера пов’язана з запаленням

Далі, команда оцінила 23 учасника старшого віку, розділивши їх на дві групи, виходячи з того, чи мають вони високу або низьку активність в одному або обох генах кластерів.

Потім дослідники проаналізували історію хвороби кожного старшого учасника. З 12 суб’єктів, які мали високу гетерогенну активність, дев’ять мали високий кров’яний тиск, у порівнянні з лише одним з 11 учасниками, які мали низьку кластерну активність.

Подальші дослідження показали, що старші учасники, які мали високу кластерну активність генів, також значно частіше мали артеріальну жорсткість – фактор ризику серцевого нападу та інсульту – у порівнянні з тими, хто мав низьку гетерогенну активність. Крім того, дослідники виявили, що учасники групи з високою активністю генів, які у 2008 році мали вік від 85 років і старші, мали набагато більше шансів померти до 2016 року.

Дорослі у групі високої активності кластерів генів також мали високу концентрацію IL-1-бета в їх крові, а також підвищену активність вільних радикалів – які є незарядженими молекулами, що можуть спричинити пошкодження клітин – і ряд метаболітів нуклеїнових кислот, які утворюються в результаті вільної радикальної активності.

Підтверджуючи роль двох кластерів генів у запаленні та здоров’ї серця, дослідники виявили, що вони змогли збільшити активність в одному з кластерів генів шляхом інкубації імунної клітини з двома метаболітами нуклеїнової кисли, що утворюються в результаті вільної радикальної активності. Це призвело до збільшення виробництва IL-1-бета.

Коли команда вводила ці метаболіти у мишей, гризуни зазнали високого кров’яного тиску та системного запалення. Крім того, тиск у нирках мишей збільшився внаслідок інфільтрованих імунних клітин, які блокували нирки.

 

Кофеїн може запобігти запаленню, викликаному метаболітами нуклеїнових кислот

Однак подальший аналіз показав, що кофеїн може протидіяти негативному впливу метаболітів нуклеїнових кислот.

Оцінюючи споживання кофеїну учасниками, дослідники виявили, що кров старших людей, які мали низьку кластерну активність, більше схильна до вмісту метаболітів кофеїну, таких як теофілін і теобромін.

Коли дослідники інкубували імунні клітини з метаболітами кофеїну та метаболітами нуклеїнових кислот, вони виявили, що метаболіти кофеїну запобігають запальним ефектам від метаболітів нуклеїнових кислот.

Співавтор Марк Дейвіс, доктор медицини, також від Інституту імунітету, трансплантації та інфекції в Стенфорді, зазначає, що ці результати показують, що “основний запальний процес, який пов’язаний зі старінням, не тільки викликає серцево-судинні захворювання, але, у свою чергу, зумовлений молекулярними подіями, які ми можемо намітити та боротися із ними “.

«Те, що багато людей охоче п’ють каву і це може мати пряму вигоду здоров’ю, для нас стало несподіванкою. Ми не давали одним мишам каву з кофеїном, а іншим без кофеїну. Те, що ми показали – це співвідношення між споживанням кофеїну та довголіттям. І ми продемонстрували більш ретельно, в лабораторних тестах, дуже правдоподібний механізм, чому це може бути так».

За матеріалами медичного сайту
www.medicalnewstoday.com

Замовити якісну європейську каву

 

29.10.2018