АДМІНІСТРАЦІЯ

Гордійчук Віктор Петрович

Головний лікар Коростенської ЦМЛ

Лікар вищої категорії

Гордійчук Віктор Петрович

"Життя дається людині один раз. Жодні його миті неповторні. Тому найголовніше – це знайти своє місце в житті."

Віктор Петрович закінчив Львівський державний медичний інститут по спеціальності «Лікувальна справа» в 1994 році.
Шлях Віктора Петровича на медичних теренах Коростеня розпочався у 1995 році як лікаря та завідувача відділення ультразвукової діагностики міжрайонного медичного діагностичного центру.
З 1999 року перебував на посаді заступника головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи, а з квітня 2010 року по данний час Віктор Петрович є головним лікарем Коростенської центральної міської лікарні.

Відтоді, як головним лікарем призначили молодого керівника - справи в лікарні пішли вгору. Віктор Петрович зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, керівником та організатором, наполегливий до себе та підлеглих, ініціативний, проводить велику громадську роботу, як депутат обласной ради. Завдяки нестандартності мислення, пошуку нових шляхів реалізації задуманого - лікарня зазнала числених перетворень та реформувань. Під його керівництвом лікарня є однією з найпотужніших багатопрофільних медзакаладів Житомирської області. ЦМЛ обслуговує не лише мешканців міста, але й жителів північних районів області. Коростенська ЦМЛ забезпечена кваліфікованими кадрами для надання як невідкладної, так і планової спеціалізованої медичної допомоги.
Значно покращилось матеріально-технічне забезпечення, оснащення відділень. У 2012 році за кошти державних субвенцій було придбано медичного обладнання, сучасна діагностична апаратура на суму 19,5 млн. гривень, яка вже ефективно використовується. А молоді кваліфіковані спеціалісти під керівництвом головного лікаря за короткий термін проявили завзяття в роботі та професіоналізм.
Важливим у житті лікарні став 2013 рік. 100 років тому почалася історія Коростенської ЦМЛ. В період підготовки до святкування 100-річного ювілею в лікарні було виконано виликий об’єм робіт по ремонту приміщень лікарні та благоустрою території за допомогою міської влади та місцевих спонсорів.
Під час святкування Дня міста Коростеня було обрано кращих із кращих коростенців і Віктор Петрович став переможцем у номінації кращий керівник установи, організації «Гордість міста – 2013».
Одним із основних завдань у щоденній роботі Віктора Петровича є покращення умов перебування хворих в стаціонарі. Він зазначає, що здоров'я населення - є одним із найважливіших показників соціально-культурного розвитку суспільства, тож поліпшення медичних послуг, забезпечення рівного і справедливого доступу всіх членів суспільства до них – головна його мета.

Щирість, співчуття до людей і доброта – цими правилами, на думку Віктора Петровича, має керуватися у роботі кожен лікар. Лише тоді він на своєму місці.


Вигівський Олександр Миколайович

Заступник головного лікаря Коростенської ЦМЛ з медичної частини

Лікар вищої категорії

Вигівський Олександр Миколайович

Олександр Миколайович народився 02 липня 1969 року в селі Краснопіль Коростенського району Житомирської області.
В 1984 році закінчив вісім класів ЗОШ №10 міста Коростеня. В цьому ж році, після здачі вступних іспитів, зарахований на навчання до Рокитнівського медичного училища за спеціальністю «фельдшер».
В 1988 році по закінченню навчання призваний на строкову військову службу до лав Радянської армії. Військову службу проходив в місті Хімки Московської області з 1988 по 1990 роки.
З 1990 по 1997 рік навчався у Вінницькому Державному університеті імені М.І.Пирогова на факультеті «Лікувальна справа».
З 1997 року працює в Коростенській центральній міській лікарні лікарем-анестезіологом відділення анестезіології та інтенсивної терапії, а з 2014 року – на посаді заступника головного лікаря з медичної частини.


Кошторис закладу на 2019 рік

pdf file